Ювелірна біжутерія

 

Ювелірна біжутерія - це вид елітної біжутерії, який має дві переваги: помірна ціна та неперевершений дизайн на подобі справжніх ювелірних прикрас.

В якості основи ювелірної біжутерії застосовується спеціальний гіпоалергенний ювелірний мідний сплав , покриттям для якого служить срібло 925 проби або золото 18 карат.

Прикраси покриваються найбільш якісним методом гальваніки на молекулярному рівні, тому характеризуються посиленою стійкістю до багатьох хімічних і фізичних факторів. Колір золота в прикрасах коливається від жовтого до червоного, а також білого.

У ювелірній біжутерії використовуються природні і штучно вирощені кристали: фіаніти, цирконій і гірський кришталь та ін. Ці кристали часто застосовуються як елітні аналоги діамантів, так як вони не мають помітної відмінності від справжніх дорогоцінних каменів. Ювелірна біжутерія, покрита 18 каратним золотом, - якісна альтернатива ювелірним прикрасам, адже такі прикраси довговічні і шикарні своїм дизайном, а їх ціна доступна і вигідна багатьом любителям коштовностей.

Інтернет магазин "Колечко" представляє вам ювелірну біжутерію високої якості. Кільця, браслети, сережки, ланцюжки, кулони, перстні, кольє та набори які виглядають розкішно, багато і елегантно. Наші прикраси прикрасять будь-яку модницю і додадуть особливого шику вашому образу. Головна ідея нашого магазину - задоволення і позитивні емоції наших клієнтів!

Інтернет магазин ювелірної біжутерії Колечко Україна, Львів 2015-2017р