Що таке елоксал?

Що таке Елоксал?

Ювелірний сплав Елоксал (Eloxal) - це не дорогоцінний метал, а сучасний матеріал створений людиною. Вироби з Елоксалу - це  широка гама біжутерії представлена у нашому інтернет магазині різноманітними прикрасами (кульчики, браслети, набори біжутерії, кільця, кольє, кулони, ланцюжки і тд) виготовлені за складним технологічним процесом, які володіють унікальними властивостями, низькою ціною та кольоровою гаммою золота різних проб. Крім того, вироби з сплаву Eloksal можна придбати в чорному та срібному кольорах.
Біжутерія на основі Елоксалу не викликає аліргію, стійка до впливу води, солі та сонця, не темніє та не схильна до корозії.
Елоксал - це унікальний сплав, який має специфічну структуру, яка і надає йому насичений колір, яскравий блиск та високу стійкість до зовнішніх впливів. З ростом популярності виробів з елоксалу, у багатьох людей виникає питання, що таке елоксал, як його виробляють. Інтернет магазин "Колечко" в цій статті докладніше опише про основні технологічні процеси, які використовуються при  виробництві цього сплаву.

Як виготовляються вироби з Елоксалу?

Анодування
На першому етапі основу майбутньої прикраси піддають електролізу (нашарування спеціального покриття за допомогою току). Після цієї процедури зявляється дуже стійка поверхня з специфічною пористою структурою. Нашарування товщиною всього 5-25 мікрон захистить майбутні прикраси від окислення, надає їм міцність та стійкість до механічних пошкоджень.

Забарвлення
На другому етапі у пори вводиться спеціальний пігмент. Для отримання кольору бажаної проби золота використовується відповідний пігмент. За рахунок того що колір знаходиться не на поверхні, а вводиться в елоксалові пори, він захищений від зовнішніх погодніх умов та механічного впливу, і це вигідно відрізняє біжутерію яка виготовляється на основі цього матеріалу від іншої.

Пресування

На третьому етапі пори запресовуються використовуючи прозорий гідроокис, і пігмент кольору "обєднується" з металом, тому що він запресований в порах на рівні молекул. На цьому фінальному етапі забезпечується захист від корозії а також зявляється благородний блиск прикрас, за рахунок якого складно відрізнити якісну ювелірну біжутерію від справжнього золота.

Догляд за біжутерією з елоксалом

Цей сплав отримав назву "штучне золото" оскільки його не легко відрізнити від золота за властивостями і кольором. Але, як і будь-які ювелірні прикраси, вироби з елоксалу вимагають відповідного догляду. Ми підготували для вас перелік правил, дотримуючись яких ви надовго зможете зберегти гарний вигляд вашої біжутерії.

Найважливіша порада - ставитеся до виробів з цього матеріалу дбайливо та акуратно. Вашим прикрасам не будуть личити подряпини або втрачений блиск, тому рекомендується їх знімати при виконанні домашніх робіт, при тренуваннях в спортзалі, а також при роботах з матеріалами, котрі можуть залишати царапини при контакті (чи у інших випадках коли поверхня може піддатись підвищеній нагрузці).

Біжутерія виготовлена з сплаву Елоксал не повинна піддаватися впливу хімічних реагентів. Наприклад, косметичні та медичні мазі і креми, виготовлені на основі йоду, ртуті або сірки  можуть не тільки змінити відтінок та колір виробу, але навіть частково його зруйнувати. Не варто піддавати прикраси дії агресивних хімічних речовин - кислот, лугів, хлорвмісних розчинів, таких як відбілювачі чи порошки і тд.
У більшості випадків в застібках використовується металічна пружина, тому перед купанням рекомендуємо їх змазати використовуючи рослинне або краще машинне масло. Після плавання промийте виріб у прісній воді.

Рекомендується знімати прикраси на ніч щоб забезпечити їх від випадкових навантажень під час сну. Для тривалого зберігання прикрас краще використати спеціальні футляри для ювелірних виробів. Після носіння бажано протерти прикраси мягкою тканиною у кінці дня, для того щоб видалити залишки поту.
Потрібно своєчасно видаляти забруднення, оскільки прикраси знаходяться в прямому контакті зі шкірою, і на них можливе утворення відкладень, що може призвести до потускніння і втрати початкового вигляду. Для видалення таких забруднень необхідно обполоснути виріб мильною водою після чого протерти насухо. При чищенні не рекомендуємо використовувати щітки, для цього краще застосувати ватні палички.

Для того щоб отримати більше іноформації що таке елоксал, зверніться до нас за консультацією.

Бажаємо вам приємних покупок!)

Інтернет магазин ювелірної біжутерії Колечко Україна, Львів 2015-2017р