Уточнити пошук
  • Колір позолоти
Уточнити пошук

Пірсинг

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування

Біжутерія для пірсингу

Ідея робити тіло привабливішим завдяки проколюванню різних частин тіла прийшла від древніх племен Африки. Проте, в давні часи крім естетичної складової такі прикраси несли також інформаційний характер про свого власника - від племені до якого він належить, його віку та рангу в соціумі до подвигів в військовому ремеслі та іншого. Сьогодні ж здійснюють пірсинг заради привабливості, демонстрації своєї індивідуальності, вільнодумства та свободи, або ж приналежності до певних субкультур. Пірсинг для вух мабуть найдавніша видозміна тіла, скоріш за все завдячує своїй довгій історії через простоту та безболісність такої процедури, та швидке заживання. Ювелірна біжутерія завдячуючи тому, що виготовляється із високоякісного сплаву, також відомого за назвою медичне золото, чудово підходить для пірсингу, через те, що гіпоалергенна внаслідок використання якісних інградієнтів та сучасних технологій при виготовленні.

Пірсинг: типи прикрас

Географія поширення пірсингу охопила всі континенти, тому зовсім не дивно велика кількість варіацій цих прикрас. Зокрема можна виділити:

  • Барбелла - прикраса що складається з прямого циліндричного стержню та двох куль котрі розташовані одна навпроти одної. Цей тип прикрас використовують зазвичай як пірсинг пупка, вух, брів, язика.
  • Твіст - декорований оригінальним елементом стержень зі згином. Найчастіше використовують для брів, пупка та губ.
  • Лабретта - декорований конус розміщений по одну сторону, а з іншої одностороння закрутка. Замість конусу може використовуватися шапка цвяху, метелик, квітка чи інша форма. Зазвичай застосовують для вух.
  • Нострілли - біжутерія котра використовується як пірсинг носа. Їхній стержень може мати абсолютно будь яку форму, пряму або зі згином, зигзагом чи навіть крючком та спіраллю. Форма залежить від частини тіла, де буде використовуватися данний аксесуар.

Пірсинг у львові

Біжутерія представлена в нашому інтернет магазині налічує безліч категорій, серед котрих сережки, кільця, браслети та пірсинг представлені широким розмаїттям форм та кольорів. Обирайте якісну біжутерію для котрої використовується сплав, також знаний як медичний сплав - гіпоалергенні властивості та довга тривалість використання є незмінними перевагами таких прикрас. Звертайтеся до нашого консультанту, і ми оберемо найкращі прикраси для пірсингу у Львові, Одесі, Дніпропетровську та інших містах нашої батьківщини.

Інтернет магазин ювелірної біжутерії Колечко Україна, Львів 2015-2017р